Потреба АПК України в інвестиціях становить більше 60 млрд дол., - експерт

Четвер 06 жовтня 2011 14:57

«Потреба АПК України в інвестиціях становить понад 60 млрд дол., тож Merrill Lynch може бути одним із потенційних учасників цього проекту», - констатував на зустрічі з генеральним директором інвестиційного банку Merrill Lynch Гарі Винокуром президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

У рамках зустрічі сторони обговорили особливості інвестиційного клімату України на даному етапі становлення її економіки, враховуючи світові тенденції та глобальні пріоритети.

Якщо раніше найбільш ліквідними були інвестиції у енергетичну галузь, то тепер, на думку Л. Козаченка, не менш важливим трендом є продовольство. За його словами, щонайменше 10 українських агрохолдингів мають капіталізацію близько 7 млрд дол., що свідчить про високу конкурентоспроможність даної галузі економіки України, а також про її інвестиційну привабливість.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся