Потік туристів у Закарпатті знизився на 10%

П'ятниця 17 липня 2015 18:24
Потік туристів у Закарпатті знизився на 10%
Фото: Закарпатті

Потік туристів до Львова також знизився на 10%

Туристичний потік у Закарпатті знизився на 10% з-за подій у Мукачевому. Про це йдеться в статті РБК-Україна "Туристи відмовляються від відпочинку в Закарпатті та Львові".

"Недавні події в Закарпатті вплинули на туристичний потік в Закарпатті. Приблизно 10% туристів, які забронювали тури, відмовилися від них", - сказав директор львівського туроператора "Відвідай" Ігор Губіліт.

Також на 10% знизився потік туристів до Львова.

Директор тернопільського турагентства "СонцеВИД" Наталія Дрозд зазначила, що після подій в Закарпатті та у Львові в одній з туристичних груп п'ять чоловік з 30 відмовилися від туру по західній Україні.

Нагадаємо, 11 липня озброєні особи, які представилися як бійці "Правого сектора", зайняли територію комплексу "Антарес" і колишнього клубу "Червоний дракон" в Мукачево. Їм протистояли люди з оточення народного депутата Михайла Ланьо, які, за словами бійця батальйону "Донбас" Євгена Шевченка, називають себе "Запасним батальйоном ПС-Закарпаття".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся