Постанова про арешт майна Бахматюка визнана незаконною, - юристи

НовиниАПК    24.11.2016 - 10:51
Постанова про арешт майна Бахматюка визнана незаконною
Постанова про арешт майна Бахматюка визнана незаконною

Виконавча служба скасувала своє попереднє рішення про арешт майна Олега Бахматюка як незаконне. Про це повідомляють юристи бізнесмена.

"Ми з самого початку говорили про незаконність такого рішення. Подібні дії спрямовані виключно на дестабілізацію компанії, в якій працює понад 37 тисяч осіб. Це скоріше невдала спроба піару НБУ. А сьогодні потрібна конструктивна позиція регулятора щодо акціонерів банків, які готові сідати за стіл переговорів", - цитує прес-служба слова Олега Бахматюка, голову ради директорів Ukrlandfarming.

"Ukrlandfarming і підприємства, які входять у холдинг, сьогодні виробляють 1,5% ВВП України. Ситуація, яка склалася навколо вирішення проблеми банків, що виводяться з ринку, і спробами незаконно і безпідставно заарештувати майно акціонера не вигідна сьогодні ні зовнішнім, ні внутрішнім кредиторам. Тим більше, що ми завжди відкриті до будь-якого переговорного процесу з нашими партнерами", - вважає Бахматюк.

Він окремо підкреслив, що структури Ukrlandfarming і він особисто як бенефіціарний власник банків "Ві Ей Бі" і "Фінансова ініціатива" завжди ведуть конструктивні переговори з кредиторами, свідчення тому – успішна реструктуризація 1,5 млрд доларів зовнішнього фінансування. "Ми готові до будь-якого діалогу зі своїми кредиторами, в тому числі і з Національним банком України" - резюмував Бахматюк.

Нагадаємо, раніше сайт НБУ повідомив про рішення Печерського райсуду Києва зобов'язати Державну виконавчу службу накласти арешт на рухоме і нерухоме майно бізнесмена Бахматюка, а також на його поточні рахунки в банку "Фінансова ініціатива" та "Ві Ей Бі Банк" на загальну суму 1,2 млрд грн.

On Top