Посли ЄС завтра розглянуть розширення санкцій проти Росії через скандал з Siemens

Новини Політика 25.07.2017 - 09:14
Фото: Євросоюз (POOL)
Фото: Євросоюз (POOL)

Санкційний список ЄС може поповнитися 4 позиціями

Посли Євросоюзу завтра, 26 липня, можуть розширити санкції проти Російської Федерації за скандал з поставками газових турбін німецького концерну Siemens в окупований Крим. Про це у своєму акаунті в Twitter повідомив журналіст Рікард Йозвяк.

"Посли ЄС обговорять питання про те, додати чи 4 людей у свій список санкцій проти Росії щодо скандалу з вітровими турбінами в Криму", - написав Йозвяк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина запропонувала країнам Євросоюзу розширити санкції проти Росії через постачання газових турбін компанії Siemens в окупований Крим. У санкційний список можуть включити чиновників Міністерства енергетики Росії та компанії "Технопромекспорт", яка займалася переправленням обладнання на півострів.

Siemens, в свою чергу, може провести кадрові перестановки через скандал з постачанням турбін в Крим в обхід санкцій. У компанії вважають винним у ситуації керівника російського підрозділу Siemens Дітріха Меллера, який несвоєчасно відреагував на ситуацію навколо постачання турбін на окупований півострів.