Посли ЄС завтра розглянуть розширення санкцій проти Росії через скандал з Siemens

НовиниПолітика    25.07.2017 - 09:14
Фото: Євросоюз (POOL)
Фото: Євросоюз (POOL)

Санкційний список ЄС може поповнитися 4 позиціями

Посли Євросоюзу завтра, 26 липня, можуть розширити санкції проти Російської Федерації за скандал з поставками газових турбін німецького концерну Siemens в окупований Крим. Про це у своєму акаунті в Twitter повідомив журналіст Рікард Йозвяк.

"Посли ЄС обговорять питання про те, додати чи 4 людей у свій список санкцій проти Росії щодо скандалу з вітровими турбінами в Криму", - написав Йозвяк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина запропонувала країнам Євросоюзу розширити санкції проти Росії через постачання газових турбін компанії Siemens в окупований Крим. У санкційний список можуть включити чиновників Міністерства енергетики Росії та компанії "Технопромекспорт", яка займалася переправленням обладнання на півострів.

Siemens, в свою чергу, може провести кадрові перестановки через скандал з постачанням турбін в Крим в обхід санкцій. У компанії вважають винним у ситуації керівника російського підрозділу Siemens Дітріха Меллера, який несвоєчасно відреагував на ситуацію навколо постачання турбін на окупований півострів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top