За останній час кількість загиблих під час НС зменшилася на 20%, - Порошенко

НовиниПолітика    17.09.2016 - 14:02
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Порошенко дав доручення вже в поточному році почати процес підвищення грошового забезпечення рятівників

За останній час кількість загиблих під час надзвичайних ситуацій і пожеж зменшилася на 20%. Про це заявив президент України Петро Порошенко у своєму виступі з нагоди Дня рятівника, повідомляє прес-служба глави держави.

Як зазначається, Порошенко також наголосив на вдосконаленні систем реагування, дисципліні і відповідальності рятувальників.

"Мені доповіли, що за останній час загиблих під час надзвичайних ситуацій і пожеж стало на 20% менше. Це вражаюча цифра, бо за кожним, кого ви витягли живим, за кожним хто, вижив завдяки вам, за ними стоять їхні сім’ї, рідні, друзі, які довіку будуть вдячні вам за вашу роботу", - сказав Порошенко.

Порошенко додав, що держава має подбати про гідну оплату праці рятувальників та повідомив, що на засіданні Ради національної безпеки і оброни дав доручення вже в поточному році почати процес підвищення грошового забезпечення рятівників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за час проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі загинули 18 рятувальників, 33 отримали поранення

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top