Порядок розміщення тимчасових споруд буде винесено на найближче засідання Київради, – Голубченко

Порядок розміщення тимчасових споруд у Києві буде винесено на найближче засідання Київради. Про це сьогодні журналістам повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко, передає кореспондент РБК-Україна.

"На сайті Київської міської ради є проект, який депутати розробили і хочуть винести на наступне засідання сесії", - розповів Голубченко.

За його словами, порядок має визначити, яким чином буде відбуватися конкурс щодо розміщення тимчасових споруд.

"Це порядок розміщення тимчасових споруд. Там буде визначено, хто повинен провести конкурс, хто розробляє умови конкурсу, в який термін повинно проводитись, яким чином затверджуються документи, хто відповідає за затвердження документів, хто буде нести персональну відповідальність за те, щоб всі документи про які ми сьогодні сказали, а це найголовніше: щоб були виготовлені місце прив'язки, паспорт і архетип, і людина, яка перемогла, могла їх отримати", - зазначив він.

Голубченко наголосив, що конкурс мають проходити усі, навіть ті 6,5 тис. кіосків, які в минулому році заплатили пайову участь.

"Нічого автоматичного не буде, тому що є певні засади: на конкурсних умовах. Тому так чи інакше доведеться пройти конкурс. Про те, якщо ми запишемо в конкурсних умовах, що переважне право має той, хто проплатив пайову участь, то це буде одна із переваг, яка при всіх рівних умовах дасть можливість саме цьому підприємцю отримати перемогу", - розповів він.

Заступник голови КМДА припустив, що оскільки кількість тимчасових споруд, передбачених розробленою схемою, співпадає із кількістю тих, хто заплатив пайову участь, то деяким кіоскам, щоб залишитись доведеться перепрофілюватись.

"Я не можу сказати, що всім, бо там разом зі схемою йде і цільове призначення - це вимога району. Я дав зараз доручення, щоб ми порахували скільки буде пропозицій по квітах, скільки буде пропозицій по пресі, скільки буде пропозицій по морозиву, скільки буде пропозицій по пиву і табаку. Тоді ми вже побачимо, яку кількість тих, хто заплатив пайову участь ми зможемо задовольнити", - зазначив Голубченко.

За словами Голубченка, в будь-якому випадку 6 - 5 тис. кіосків точно знесуть. Він додав, що сьогодні зносити кіоски заважають рішення суду.

"В нас тільки близько 1,800 тис. рішень суду, коли не можна знести. Більше того, деякі рішення суду на ті кіоски, які ще не поставили. От спочатку рішення суду, що не можна зносити, а потім кіоск з'являється", - розповів Анатолій Голубченко.

Він також уточнив, що в жодному разі в кіосках не буде дозволений продаж міцних алкогольних напоїв.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся