ru ua

Porsche планує відмовитися від випуску автомобілів на дизельних двигунах

Porsche планує відмовитися від випуску автомобілів на дизельних двигунах Ілюстративне фото (facebook.com porsche)

Porsche сконцентрується на випуску автомобілів на бензинових двигунах та на гібридах

Німецький автовиробник Porsche планує відмовитися від випуску автомобілів на дизельних двигунах. Про це заявив голова правління Porsche Олівер Блуме в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag, повідомляє DW.

Як зазначається, у Porsche планують сконцентруватися на випуску автомобілів на бензинових двигунах та на гібридах. Крім того, автовиробник у наступному році планує розпочати випуск електромобілів.

Блуме, зазначив, що Porsche ніколи не випускала дизельних двигунів, компанія використовувала для деяких своїх моделей дизелі інших виробників. Разом з тим, репутація компанії значно "постраждала" внаслідок "дизельного скандалу".

"Криза з дизелем завдала нам багато клопоту", - визнав Блуме.

Разом з тим, Porsche продовжить обслуговувати своїх клієнтів, що мають автомобілі на дизельних двигунах.

Нагадаємо, у травні 2017 року у Німеччини почали розслідування відносно голови правління німецького автомобільного концерну Volkswagen (VW) Маттіаса Мюллера у справі про "дизельний скандал". Слідство має намір з'ясувати, чи достатньо рано керівники поінформували інвесторів про заяви американського регулятора з приводу порушень з вихлопними газами. Керівників VW підозрюють у маніпуляціях інформацією щодо акцій Porsche SE.

Також повідомлялося, що Volkswagen встановлював програмне забезпечення, здатне підміняти результати екологічних тестів, на моделі Audi і Porsche.

Крім того, у квітні поточного року в ряді будинків, що належать Porsche, проходили обшуки.