Порошенко за негайне забезпечення Донецька і Луганська газом, електроенергією, продуктами і українськими телеканалами

НовиниПолітика    06.10.2014 - 17:58
Президент України Петро Порошенко висловився за негайне забезпечення Донецької та Луганської областей газом, електроенергією, продуктами і українськими телеканалами.

Президент України Петро Порошенко висловився за негайне забезпечення Донецької та Луганської областей газом, електроенергією, продуктами і українськими телеканалами. Про це він заявив сьогодні, 6 жовтня, під час зустрічі з помічником держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторією Нуланд, передає прес-служба Президента.

"Президент наголосив на необхідності вжиття невідкладних заходів для запобігання гуманітарної катастрофи на захоплених територіях з урахуванням наближення зимового періоду. Мова йде про відновлення постачань газу, електроенергії, продуктів харчування. Президент також наголосив на важливості відновлення мовлення українських телеканалів у Донецьку і Луганську", - йдеться в повідомленні прес-служби Порошенка.

Крім того, Порошенко і Нуланд обговорили стан реалізації мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Зокрема, підкреслювалася необхідність встановлення повного контролю над українсько-російським кордоном як ключового чинника для подальшого мирного врегулювання. Глава держави наголосив на необхідності відновлення роботи українських прикордонників, залучення експертів ОБСЄ з належним технічним оснащенням до моніторингу на пунктах пропуску і по лінії кордону.

Нагадаємо, помічник держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд прибула сьогодні до Києва з робочим візитом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top