Порошенко звільнив Шульгу з посади голови Сумської ОДА

Президент України Петро Порошенко звільнив Володимира Шульгу з посади голови Сумської обласної державної адміністрації.

Президент України Петро Порошенко звільнив Володимира Шульгу з посади голови Сумської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі Президента України № 733/2014 від 16 вересня 2014 р.

"Звільнити Шульгу Володимира Петровича з посади голови Сумської обласної державної адміністрації", - йдеться в документі.

Нагадаємо, Шульга був призначений на цю посаду 2 березня 2014 р. указом виконуючого обов'язки Президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова № 220/2014.

Володимир Шульга народився у 1973 р. в м. Одеса. Має вищу освіту. У 1996 р. закінчив Сумський державний педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка (природничо-географічний факультет за спеціальністю "географія та біологія"). 

З 1997 по 2009 рр - головний редактор Сумського обласного щотижневика "Прес-інформ". З 2010 р. - голова правління Сумського міського громадського соціального еколого-правового центру "ЕкоПраво-Суми". З 2005 р. - член президії Сумської обласної організації УкрТОП.

Також був депутатом Сумської обласної ради VI скликання (фракція ВО "Батьківщина").

З 12 грудня 2012 р. був обраний народним депутатом України 7-го скликання від партії ВО "Батьківщина". У Верховній Раді очолив підкомітет з питань авіаційного транспорту комітету ВР з питань транспорту і зв'язку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся