Порошенко: Україна і Болгарія побудують дорогу Одеса-Рені

Вівторок 07 липня 2015 14:21
Порошенко: Україна і Болгарія побудують дорогу Одеса-Рені
Фото: Петро Порошенко і Росен Плевнелієв

Дорога з'єднає Одесу, Болград і Рені

Україна спільно з Болгарією побудує дорогу, яка з'єднає Одесу, Болград і Рені. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час спільного брифінгу з Президентом Болгарії Росеном Плевнелиевым, передає кореспондент РБК-Україна.

"Особливу увагу буде приділено будівництву дороги, яка з'єднає Одесу, Болград і Рені, і стане потужним транзитним коридором на Румунію і через Румунію в Болгарію. Ми домовилися про те, що будуть проведені переговори і з допомогою наших болгарських і румунських партнерів нам вдасться залучити кошти Європейського союзу. Але справа не тільки в коштах, тому що ця дорога повинна стати символом дружби", - заявив Порошенко.

Порошенко також додав, що він домовився з Плевнелиевым про візит міністра інфраструктури в Болгарії.

"Ми сьогодні домовилися про візит міністра інфраструктури в Болгарії і переговори зі своїм болгарським колегою для спільної програми будівництва доріг і загальної інфраструктури, в тому числі на півдні України, і думаю, що це буде надзвичайно важливо", - зазначив Президент.

Нагадаємо, українські компанії будуть брати участь в енергетичному будівництві в Болгарії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся