ru ua

Порошенко і Столтенберг зустрінуться сьогодні у Львівській області

Порошенко і Столтенберг зустрінуться сьогодні у Львівській області Фото: Порошенко і Столтенберг зустрінуться сьогодні у Львівській обл

Глава Альянсу візьме участь у відкритті Міжнародних навчань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій "Україна-2015"

Президент України Петро Порошенко в понеділок, 21 вересня, здійснить робочу поїздку до Львівської області, де зустрінеться з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента України Петра Порошенка.

Повідомляється, що у рамках поїздки Глава держави відвідає Академію Сухопутних військ Збройних Сил України ім. гетьмана Петра Сагайдачного та разом із Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом візьме участь у відкритті Міжнародних навчань з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій "Україна-2015".

Зазначимо, на запрошення Президента Петра Порошенка 21-22 вересня Україну відвідає Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг. Окрім відкриття міжнародних навчань, глава Альянсу візьме участь у тематичному засіданні Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Під час візиту до України Йенс Столтенберг проведе зустрічі з Президентом Петром Порошенко, прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком і спікером парламенту Володимиром Гройсманом.

Варто зазначити, що у міжнародних навчаннях візьмуть участь понад 1100 учасників з 33 країн, серед яких 30 є країнами-членами та партнерами НАТО. Команди з 6 країн-членів і 8 держав-партнерів НАТО візьмуть участь у навчаннях, а також 9 країн пришлють своїх офіцерів для роботи у штабі навчань. Також очікується близько 60 спостерігачів високого рівня з 21 країни світу.

Нагадаємо, про візит Столтенберга в Київ повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.