Порошенко створив делегацію для участі у переговорах з ЄБРР по газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород

Президент України Петро Порошенко створив делегацію для участі у переговорах з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо укладення фінансової угоди (газопровід Уренгой - Помари - Ужгород) між Україною та ЄБРР.

Президент України Петро Порошенко створив делегацію для участі у переговорах з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо укладення фінансової угоди (газопровід Уренгой - Помари - Ужгород) між Україною та ЄБРР. Відповідне розпорядження № 1267/2014-рп від 29 листопада опубліковано сьогодні на сайті глави держави.

Главою делегації Порошенко призначив заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Діденка.

Всього до складу делегації входять 11 осіб.

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів схвалив залучення кредиту в загальній сумі на 350 млн дол. від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для модернізації української газотранспортної системи (ГТС), зокрема української ділянки газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся