ua en ru

Порошенко розцінив події під Радою як провокації

Президент України Петро Порошенко оцінив сьогоднішні події під Верховною Радою України як провокації.

Президент України Петро Порошенко оцінив сьогоднішні події під Верховною Радою України як провокації. Про це він заявив представникам ЗМІ в Запоріжжі, передає прес-служба глави держави.

Зокрема, коментуючи сьогоднішні події під Верховною Радою, Петро Порошенко зазначив, що розцінює ці події як провокації.
"Відкрити "другий фронт" всередині країни не дам ні провокаторам, ні дезертирам", - додав Порошенко.

Крім цього, Президент зазначив, що, за інформацією силових структур, сьогоднішні події планувалися набагато раніше, і ще тиждень тому було відомо про можливі провокації.

Дії підрозділів міліції, Національної гвардії під час сьогоднішніх подій Глава держави назвав ефективними і злагодженими.

Нагадаємо, сьогодні, 14 жовтня, пікетувальники під Верховною Радою влаштували бійку з правоохоронцями і розбили вікно в будинку.