ru ua

Порошенко провів ротацію глав обласних СБУ

Порошенко провів ротацію глав обласних СБУ Фото: Петро Порошенко

Президент України підписав 6 указів про кадрові призначення в обласних СБУ

Президент України Петро Порошенко провів ротацію голів обласних СБУ. Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

"Звільнити Базюка Сергія Миколайовича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Миколаївській області", - йдеться в указі №614.

Указом Президента України №615 Базюк Сергій Миколайович призначений заступником Голови Служби безпеки України.

Також Порошенко підписав указ №616 про призначення О.Калініна начальником Управління Служби безпеки України в Миколаївській області.

"Призначити Калініна Олександра Володимировича начальником Управління Служби безпеки України в Миколаївській області", - йдеться в документі.

Указом Президента України №617 Кривич Олександр Миколайович відсторонений від посади начальника Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

В указі Президента України №618 йдеться про призначення Ю.Рахівського начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Петро Порошенко указом №619 призначив Є. Кріцина начальником Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко звільнив главу Служби безпеки України (СБУ) Києва та Київської області Михайла Глуговський.