ru ua

Порошенко закликав заочно засудити винуватців у вбивствах під час Євромайдану

Порошенко закликав заочно засудити винуватців у вбивствах під час Євромайдану Джерело фото:president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості прискорення розслідування всіх злочинів проти учасників протестів на Майдані і закликає слідчі органи активізувати роботу. Про це Порошенко заявив під час наради з керівниками силових відомств, передає прес-служба глави держави.

"Далі затягувати з цією справою ми просто не маємо права. Жодна смерть не повинна залишитися без покарання тих, хто виконував і організовував скоєння цих злочинів", - заявив Президент.

На думку глави держави, той факт, що підозрювані в цих злочинах особи є втікачами, не перешкоджає їх засудженню і притягненню до відповідальності. "Ініційований мною закон дає нам підстави для заочного засудження", - наголосив Порошенко.

Він нагадав, що Україна подала звернення до Міжнародного кримінального суду в Гаазі, щоб колишнє керівництво країни на чолі з Віктором Януковичем понесло покарання згідно з міжнародним правом.

Як повідомлялося, сьогодні генпрокурор Віталій Ярема обговорив із делегацією Гаазького трибуналу розслідування справи Януковича.

Нагадаємо, 31 жовтня в Україні набув чинності закон, який дозволяє проводити заочний судовий розгляд відносно підозрюваного у злочинах проти основ національної безпеки України.