Порошенко закликав США продовжити політику санкцій проти Росії

Президент України Петро Порошенко закликав США продовжити політику санкцій проти Росії.

Президент України Петро Порошенко закликав США продовжити політику санкцій проти Росії. Про це заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи на спільному засіданні палат Конгресу США.

"Я прошу, щоб США буди сильними та сприяли підтримці своїх принципів та подальших санкції проти агресора. Економічні санкції є важливими з багатьох причин", - заявив Порошенко.

"Я розумію, що американські громадяни, і американські платники податків хочуть миру і не хочуть війни, так само, як і українські громадяни та українські платники податків. Але є момент в історії, коли не можна вимірювати виключно відсотком ВВП. Українська війна - це не тільки війна десятиліття, яка бореться за цінності. Це війна за принципи свободи та демократії... Одна нація зробила вибір на користь свободи та демократії, інша нація вирішила покарати її за це. Світ не дозволить такої поведінки", - заявив Порошенко.

Нагадаємо ,Європейський парламент сьогодні, 18 вересня 2014 р., на засіданні ухвалив чергову резолюцію по ситуації в Україні, в якій закликав Євросоюз до посилення санкцій проти Російської Федерації

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся