Порошенко підписав закон щодо вдосконалення безпечності та якості харчових продуктів

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1602-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів".

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1602-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів", передає прес-служба глави держави.

Повідомляється, що закон має на меті гармонізацію законодавства України із законодавством ЄС у сфері безпечності та якості харчових продуктів, забезпечення високого рівня захисту здоров'я людей та інтересів споживачів, а також створення прозорих умов ведення господарської діяльності, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних харчових продуктів та зменшення їх ціни.

Закон передбачає уточнення термінології, видів правопорушень та адекватності міри покарання, створення єдиного контролюючого органу в сфері безпечності харчових продуктів, скасування дозвільних документів та процедур, які відсутні в ЄС, запровадження європейських принципів регулювання ГМО, зокрема, в частині реєстрації джерел ГМО, а не продуктів, вироблених з них, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22 липня 2014 р. Верховна Рада України 230 голосами нардепів підтримала у першому читанні та в цілому законопроект № 4179а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся