Порошенко підписав указ про відзначення року Японії в Україні

НовиниПолітика    11.01.2017 - 17:20
Фото: Петро Порошенко і Сіґекі Сумі
Фото: Петро Порошенко і Сіґекі Сумі

Протягом 2014-2016 років Японія виділила Україні 1,8 млрд доларів

Президент Петро Порошенко підписав указ про відзначення року Японії в Україні. Про це повідомляє сайт президента.

Під час зустрічі з послом Японії в Україні Сіґекі Сумі Порошенко подякував японській стороні за підтримку територіальної цілісності і незалежності України. Президент повідомив, що в протягом 2014-2016 років Японія виділила Україні 1,8 млрд доларів для впровадження реформ.

Сіґекі Сумі сказав, що відносини між Японією і Україною ніколи не були такими близькими, як сьогодні. Посол також додав кілька слів про економіку: "Якщо великі компанії почали інвестувати в Україну, це означає, що й інші компанії будуть вкладати кошти у вашу країну". 

В ході зустрічі також обговорили майбутню співпрацю. Петро Порошенко висловив переконання, що в 2017 році відбудеться прогрес в питаннях візової лібералізації для українців з метою спрощення відвідин Японії, а також активізація та збільшення прямих японських інвестицій в економіку України. 

Нагадаємо, за результатами опитування за листопад 2016 року, більше половини громадян Японії проти розвитку економічних відносин із РФ.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Порошенко завтра планує відвідати Миколаїв, - джерела Порошенко сподівається на співпрацю з Австралією в галузі ядерної енергетики
On Top