В Японії більше половини громадян проти розвитку економічних відносин із РФ, - опитування

НовиниСуспільство    27.11.2016 - 18:59
Фото: Сіндзо Абе має рекордно високий рейтинг
Фото: Сіндзо Абе має рекордно високий рейтинг

Лише третина японців хоче економічного зближення з Росією

Проти політики прем'єр-міністра Японії Сіндзо Абе, спрямованої на вирішення територіального питання з Росією за рахунок розвитку економічних відносин, висловилися 53,2% громадян країни, підтримує таку політику 36,6% осіб. Про це свідчать дані опублікованого соцопитування, проведеного агентством Kyodo.

У цілому діяльність японського уряду схвалює 60,7% японців. Цей показник на 7% вище, ніж у жовтні та є одним із найбільш високих за час другого терміну Абе на посаді прем'єра (з грудня 2012 року). Проти політики чинного кабміну, згідно з даними опитування, виступає 30,4% громадян країни.

Нагадаємо, у травні 2016 року на зустрічі в Сочі японський прем'єр запропонував президенту РФ Володимиру Путіну план розвитку співпраці з восьми пунктів. Він мав на увазі зміцнення відносин двох держав у галузі енергетики, малого і середнього бізнесу, індустріалізації Далекого Сходу, розширення експортної бази. Крім того, в нього входить пропозиція зміцнювати взаємодію в сфері передових технологій, включаючи атомну енергетику, і в галузі гуманітарних обмінів.

On Top