Порошенко підписав указ про Держпрограму розвитку ЗСУ до 2020 року

Порошенко підписав указ про Держпрограму розвитку ЗСУ до 2020 року
Фото: Петро Порошенко

Петро Порошенко затвердив програму розвитку ЗСУ

Президент України Петро Порошенко підписав указ про затвердження державної програми розвитку Збройних сил України (ЗСУ) до 2020 року. Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

Так, указ президента №73/2017 про затвердження Держпрограми розвитку Збройних сил України на період до 2020 року з'явився на офіційному сайті глави держави. Текст програми не розголошується, він є державною таємницею. Повідомляється, що указ набирає чинності з дня опублікування.

Відзначимо, Кабінет міністрів України схвалив стратегію сталої відповіді на епідемії туберкульозу та ВІЛ/Сніду до 2020 року. Стратегія стане путівником для держави на наступні три роки у протидії ВІЛ-інфекції та туберкульозу, у тому числі хіміорезистентного, та дозволить налагодити надання допомоги таким пацієнтам у відповідності з міжнародними стандартами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що статус учасника бойових дій отримали 197 тисяч військовослужбовців Збройних сил України, які брали участь в антитерористичній операції (АТО).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся