Порошенко схвалив удосконалення процедури застосування санкцій Нацтелерадіо

НовиниПолітика    25.11.2016 - 16:47
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Президент підписав відповідний закон

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №4815 "Про внесення змін до закону "Про телебачення і радіомовлення" (щодо удосконалення процедури застосування санкцій Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення)". Про це свідчить інформація на сторінці закону на сайті Верховної Ради України.

Останній етап проходження документа - повернуто з підписом від президента.

Так, законом передбачається створення чіткої процедури визначення розміру штрафних санкцій та їх застосування Нацрадою.

Відповідно до закону, розрахунок розмірів штрафів буде здійснюватися відповідно до нарахованого розміром ліцензійного збору ліцензіату за видачу ліцензії, не враховуючи умов (зменшення/збільшення), який діє на момент прийняття Нацрадою рішення про накладення штрафу.

Документом передбачається можливість безпосереднього накладення штрафних санкцій за порушення положень законопроекту з метою уникнення негативних наслідків для суспільства і держави.

Також встановлюється можливість застосування Нацрадою штрафних санкцій незалежно від того, чи застосовувалася до порушника санкція у вигляді попередження.

Нагадаємо, нове законодавство України про застосування санкцій Нацрадою передбачає штрафи для мовників в розмірі 5%, 10% і 25% від суми ліцензійного збору в залежності від ступеня тяжкості порушень.

On Top