Порошенко схвалив врегулювання особливостей прийому до вищих навчальних закладів Донбасу

НовиниСуспільство    24.07.2017 - 20:30
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Президент підписав відповідний проект закону

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №6548 "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей". Про це свідчить інформація на сторінці закону на сайті Верховної Ради.

Останній етап проходження документа - повернуто з підписом від президента.

Так, передбачено врегулювання особливостей прийому на навчання до вищих навчальних закладів, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей.

Зокрема, в законопроекті пропонується встановити для вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей фіксований обсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою для всіх спеціальностей і всіх освітніх рівнів, зазначених у відповідних ліцензіях на здійснення освітньої діяльності.

Очікується, що прийняття цього законопроекту буде сприяти врегулюванню та вирішенню ключових проблем діяльності вищих навчальних закладів, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей. Реалізація зазначеного законопроекту, на думку його авторів, не потребує додаткового фінансування з державного та місцевого бюджетів.

Нагадаємо, раніше Рада підтримала за основу законопроект №6548 "Про внесення змін до закону "Про вищу освіту" щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей". За документ проголосували 248 депутатів ВР.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top