Порошенко схвалив ратифікацію угоду з Європолом про оперативне співробітництво

НовиниПолітика    26.07.2017 - 14:31
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Президент підписав відповідний закон

Президент Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне та стратегічне співробітництво", яка була укладена 14 грудня 2016 року в місті Гаага (Нідерланди). Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Так, документом розширюється співробітництво між Україною та Європейським поліцейським офісом з метою підтримки України та держав-членів Європейського союзу в запобіганні і боротьбі з організованою злочинністю, тероризмом та іншими формами міжнародної злочинності. Йдеться про активізацію обміну оперативною інформацією в рамках кримінальних проваджень та створення можливостей для спільних заходів з розслідування злочинів та пошуку осіб, причетних до скоєння злочинів.

Крім обміну інформацією, співробітництво може включати, відповідно до визначених Рішенням Ради Європолу завдань Європолу, обмін спеціальними знаннями, загальними зведеннями, результатами стратегічного аналізу, інформацією щодо процедур кримінальних розслідувань, інформацією про методи запобігання злочинності, участь у навчальних заходах, а також надання консультацій та підтримки в окремих кримінальних розслідуваннях.

Документ набирає чинності з дати надсилання Європейським поліцейським офісом дипломатичними каналами письмового повідомлення Україні про отримання та прийняття повідомлення України про завершення нею внутрішньодержавних ратифікаційних процедур.

Нагадаємо, 12 липня Рада за основу і в цілому підтримала законопроект №0152 "Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне і стратегічне співробітництво". За документ проголосували 234 депутати ВР.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top