Порошенко схвалив кооперацію авіапрому України з зарубіжними партнерами

Вівторок 02 серпня 2016 20:59
Порошенко схвалив кооперацію авіапрому України з зарубіжними партнерами
Фото: президент України Петро Порошенко

Президент підписав закон, спрямований на розвиток авіаційної промисловості України

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який створює умови для міжнародної кооперації суб'єктів літакобудування та розвитку авіаційної промисловості України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби українського президента.

Повідомляється, що Порошенко підписав закон №1475-VIII "Про внесення змін в деякі законодавчі акти України щодо створення умов для міжнародної кооперації суб'єктів літакобудування та розвитку вітчизняного літакобудування".


Документ спрямовано на створення сприятливих умов для розвитку українського літакобудування та передбачає внесення змін до законів "Про розвиток літакобудівної промисловості", "Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі" та декрету Кабміну "Про впорядкування діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, створених з участю державних підприємств"

"Реалізація закону дозволить підвищити конкурентоспроможність та обсяги виробництва вітчизняної авіаційної техніки, що сприятиме залученню нових технологій та інвестицій в проекти українських підприємств та забезпечить створення нових робочих місць", - йдеться в повідомленні.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, в кінці травня Україна уклала контракти на поставку літаків в Саудівську Аравію і Азербайджан.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся