Порошенко схвалив зміни щодо призначення допомоги після смерті військового

Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)
Фото: Петро Порошенко (president.gov.ua)

Сім'я колишнього військового отримає допомогу, якщо він помер через поранення протягом року після звільнення

Президент Петро Порошенко підписав законопроект №6268-1 про зміни в призначення одноразової допомоги після смерті військового, згідно з якими виплати будуть проводитися також у разі смерті протягом року після звільнення. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу президента.

Вказано, що реалізація закону дозволить посилити соцзахист членів сімей осіб, що загинули після звільнення зі служби внаслідок травм, контузій, каліцтва чи захворювань, отриманих у зв’язку із захистом Вітчизни, та дозволить надати їм обсяг прав на отримання одноразової грошової допомоги, яким володіють члени сімей осіб, що померли в статусі військовослужбовця.

Законом передбачається надання права на отримання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, що загинули, або померли внаслідок захворювання, поранення, контузії, каліцтва в період проходження ними військової служби, або загинули чи померли вже після звільнення зі служби.

Крім того, розширено перелік підстав для отримання одноразової грошової допомоги військовими та надано право на отримання одноразової грошової допомоги членам сімей іноземців та осіб без громадянства, що загинули, або померли після звільнення зі служби внаслідок захворювання, поранення, контузії або каліцтва, отриманих під час проходження військової служби в Збройних силах України.

Нагадаємо, даний законопроект за основу нардепи схвалили в лютому, за нього проголосував 251 парламентар.

Як писало РБК-Україна, у вересні Порошенко повідомив, що на фронті на сході України з початку агресії Росії загинули 2911 українських військових.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся