ru ua

Порошенко схвалив скасування 1,5% військового збору з зарплати учасників АТО

Порошенко схвалив скасування 1,5% військового збору з зарплати учасників АТО Фото: Петро Порошенко

Президент підписав відповідний закон

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 548-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції". Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

"Повернуто з підписом Президента (07.07.2015)", - йдеться в статусі проходження документа.

Закон звільняє від оподаткування військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на період її проведення.

Згідно з законом, визначення порядку обліку осіб, щодо яких не застосовується стягнення військового збору з грошового забезпечення покладено на Кабінет міністрів України.

Зазначимо, що 1,5% військовий податок Верховна Рада ввела 31 липня 2014 р.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла цей закон в цілому 18 червня 2015 р. За відповідний законопроект проголосували № 2980 проголосували 278 депутатів при 226 мінімально необхідний.