Порошенко нагородив американця з місії ОБСЄ, який підірвався на Донбасі

НовиниПолітика    28.06.2017 - 16:59
Фото: указ президента (прес-служба АПУ)
Фото: указ президента (прес-служба АПУ)

Зокрема президент відзначив Джозефа Стоуна орденом "За заслуги" ІІІ ступеня посмертно

Президент Петро Порошенко посмертно відзначив державною нагородою американського парамедика, який працював у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні Джозефа Стоуна, який загинув при підриві автомобіля СММ на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема президент відзначив Джозефа Стоуна орденом "За заслуги" ІІІ ступеня посмертно.

Зазначено, що американець загинув 23 квітня 2017 року під час виконання своїх службових обов’язків у складі патруля спостереження. Автомобіль спецмісії ОБСЄ, в якому разом із Джозефом перебувало ще двоє працівників місії, підірвався на фугасі, закладеному терористами поблизу села Пришиб у Луганській області. Стоун загинув від поранень, двоє його колег зазнали важких поранень.

Крім того, Порошенко нагородив орденом за "За мужність" ІІІ ступеня посмертно 16-річного воротаря футбольного клубу "Авангард" Степана Чубенка, якого катували та розстріляли бойовики ДНР за проукраїнську позицію.

Повідомляється, що на честь Чубенка в Краматорську був організований футбольний турнір, що проводився вже двічі - у 2015 і 2016 роках. 8 травня 2016 року хлопець посмертно нагороджений орденом "Народний Герой України". 21 листопада 2016 року в школі, де навчався Герой, відкрито меморіальну дошку.

Нагадаємо, 14 червня президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області вручив державні нагороди 25 військовим.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top