ua en ru

Порошенко сподівається на припинення вогню на Донбасі вже цього тижня

Президент України Петро Порошенко сподівається на припинення вогню на Донбасі вже цього тижня. Про це він заявив, відкриваючи засідання Ради національної безпеки і оборони.

Президент України Петро Порошенко (на фото) сподівається на припинення вогню на Донбасі вже цього тижня. Про це він заявив, відкриваючи засідання Ради національної безпеки і оборони, передає кореспондент РБК-Україна.

"За рішенням РНБО сьогодні почне діяти мирний план Президента. Буде запропоновано припинення вогню як початок мирного плану Президента. Я сподіваюся, що це відбудеться вже цього тижня. Час дії припинення вогню буде обмежено. Нам не потрібно втягуватися в затяжний переговорний процес. Левова частка цього мирного плану викладена в моїй інавгураційній промові", - заявив Порошенко.

Як повідомлялося, сьогодні Міністерство закордонних справ України заявило про створення так званих гуманітарних коридорів на сході країни для евакуації мирного населення із зони антитерористичної операції.

Нагадаємо, 10 червня Президент Петро Порошенко доручив силовикам створити "коридор" для евакуації мирних жителів із зони АТО.