ua en ru

Порошенко доручив силовикам створити "коридор" для евакуації мирних жителів із зони АТО

Президент Украины Петр Порошенко поручил силовикам создать "коридор" для эвакуации мирных жителей из зоны антитеррористической операции.

Президент України Петро Порошенко (на фото) доручив силовикам створити "коридор" для евакуації мирних жителів із зони антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент України Петро Порошенко зустрівся з керівниками Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони та Державної служби надзвичайних ситуацій. Для недопущення нових жертв у районі проведення антитерористичної операції Президент України доручив керівникам силових відомств створити всі необхідні умови для мирного населення, яке бажає виїхати", - йдеться в повідомленні.

Порошенко також доручив Кабінету міністрів взяти на себе організацію перевезення людей, а також створити мережу мобільних пунктів для забезпечення мирного населення питною водою, харчуванням і медикаментами.

"Місцеві державні адміністрації за участю органів місцевого самоврядування мають разом із Кабінетом міністрів розмістити населення, яке прибуває з району антитерористичної операції", - наголосили у прес-службі глави держави.