Порошенко: економічну кризу більше не можна виправдовувати війною

Порошенко: економічну кризу більше не можна виправдовувати війною
Фото: Порошенко повідомив, що економічну кризу більше не можна виправдовувати війною

За словами президента, головне завдання уряду - економічне зростання та збільшення доходів населення

Президент України Петро Порошенко заявив, що війна на сході України більше не є виправданням для економічної кризи в країні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"На сьогоднішній день у нас повинні бути чітко визначені кілька пріоритетів – економічне зростання. Війна більше не є виправданням того, що у нас криза в економіці. Економічне зростання, збільшення рівня доходів населення – це завдання, яке стоїть сьогодні перед усією владою", - повідомив Порошенко.


Також президент відзначив успіхи уряду у проведенні дерегуляції, демонополізації, податкової реформи, а також у прийнятті важливих рішень по боротьбі з корупцією.

За словами глави держави, необхідно прийняти рішення щодо низки законопроектів, спрямованих на співпрацю з МВФ, запровадження прозорості в управлінні об'єктами державної власності.

Уряд має чітке завдання - завершити економічну кризу в Україні та перейти до економічного зростання.

Ще одним з пріоритетних напрямків є охорона кордонів України і безпека жителів держави.

"Слід і надалі, разом із СБУ та правоохоронними органами, розпеченим залізом випалювати будь-які спроби дестабілізувати ситуацію, засилати сюди розвідувально-диверсійні групи, готувати терористичні акти тощо", - підкреслив президент.

Нагадаємо, раніше Порошенко назвав запровадження ринкової ціни на газ "потужним антикорупційним рішенням".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся