ua en ru

Порошенко: я не допущу дострокових парламентських виборів

Порошенко: я не допущу дострокових парламентських виборів Фото: Петро Порошенко заявив, що "кращої Ради не буде"

Порошенко заявив, що "кращої Ради не буде"

Президент України Петро Порошенко заявив, що він не може допустити дострокових парламентських виборів в Україні. Про це глава держави заявив під час зустрічі з представниками Інституту Аспен, повідомляє його прес-служба.

За його словами Порошенка, коаліція "має визначитися - і щодо кандидатури членів Кабінету міністрів та керівника уряду, і щодо програми і порядку реформ, які мають бути проведені, і щодо позицій фракцій, які будуть входити до складу цієї коаліції".

"Єдине, що я хочу наголосити, - ні в якому випадку я не можу допустити і не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі. Бо при всьому тому, що декларують окремі політичні лідери і діячі, що вони хочуть дійсно перезавантаження, насправді вони намагаються зловити рибу у мутній воді, насправді вони працюють на дострокові вибори. Ми не маємо ні часу, бо це потребує півроку тотальної бездіяльності і популізму, ні необхідності, бо кращої Ради у нас не буде. Треба вчитися працювати з цією Радою", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів проводить консультації з політичними партнерами про доформування уряду та переформатування коаліції.