ua en ru

Попов розповів про дзвінок Клюєва в листопаді 2013 р. з приводу встановлення ялинки на Майдані

Попов розповів про дзвінок Клюєва в листопаді 2013 р. з приводу встановлення ялинки на Майдані

Колишній мер Києва Олександр Попов перед початком засідання Шевченківського районного суду р. Києва розповів про дзвінок Андрія Клюєва щодо встановлення новорічної ялинки на Майдані в 2013 р., передає кореспондент РБК-Україна.

"Що стосується Клюєва (Андрія Клюєва - ред.) цей дзвінок до мене був дійсно. Я ще буду говорити в залі засідання суду. Він дійсно запропонував мені бути готовим завезти ялинку 29 листопада, а деталі я розповім в суді", - заявив Попов.

Він зазначив, що суду будуть надані свідчення людей, з якими він працював, також будуть представлені відео та фото докази.

"Особливість цих двох статей, по яких мене звинувачують, що я розумів, бажав і сприяв тому, що будуть побиті люди. Якщо цієї думки у мене не було, то немає складу злочину. А у мене такої думки точно не було. Я вам як журналістам, як українцям кажу, що я такого не передбачав, не думав, що так буде. Я був переконаний, що так не буде, я доведу це в процесі судового розслідування", - заявив Попов.

Він заявив, що не сумнівається, що судовий процес проти нього є політичним.

"Якщо б справа була не політичною, то на мою думку вона було зупинена б не на етапі проведення досудового слідства. Тому однозначно політична", - зазначив Попов.

За словами захисника Попова, статті, за якою обвинувачують підзахисного, передбачають покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 10 років у сукупності.

Нагадаємо, 13 лютого ГПУ направила в суд обвинувачення проти екс-глави КМДА Попова.