Попов відкрив новий зал дзюдо та дитячо-юнацький спортивний клуб

До Дня фізичної культури і спорту, який відзначається в Україні у суботу, 14 вересня, в Києві відкрили кілька нових спортивних об'єктів. У спортивній "Школі боротьби" з'явився зал дзюдо. Також після капітального ремонту відкрився дитячо-юнацький спортивний клуб "Кремез".

Як зазначив під час відкриття клубу голова КМДА Олександр Попов, на ремонт спеціального фонду бюджету міста на 2013 рік було виділено 150 тис. грн. Тепер клуб буде приймати вдвічі більше юних спортсменів.
"Для виконання доручень Президента України Віктора Януковича міська влада приділяє значну увагу популяризації здорового способу життя серед дітей і молоді, а також організації дозвілля та фізичного виховання. А це неможливо реалізувати без розвитку спортивної інфраструктури. Тому ми відкриваємо нові і реконструюємо наявні спортивні комплекси", - відзначив столичний градоначальник.

За словами Попова, сьогодні в Києві будується відразу кілька великих об'єктів спортивної інфраструктури. Зокрема, триває реконструкція та будівництво спортивних комплексів на вулицях Алма - Атинській, Маяковського та в парку "Партизанської слави". Також у столиці будуються кілька об'єктів для занять водними видами спорту - воднолижний стадіон "Екстрімпарку", центр відпочинку загальноміського використання з гребний базою на Оболонській набережній, водний і водноспортивний стадіони і т.д. Столична влада сподівається, що після відкриття цих об'єктів тисячі киян приєднаються до занять фізкультурою і спортом.

На сьогодні у столиці функціонує 267 фізкультурно-спортивних клубів, які регулярно відвідують 166 тис. киян. Крім того, в Києві працює 78 спортивних підліткових клубів з аудиторією 8800 дітей і 95 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які відвідують понад 36500 дітей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся