Попов: На вивезення небезпечних речовин і відходів з території заводів "Радикал" і "Радон" необхідно близько 260 млн грн

НовиниНадзвичайні події    03.11.2011 - 13:14

Небезпечні речовини та відходи, зокрема ті, що місять берилій і ртуть, будуть вивезені з території спеціалізованих підприємств "Радикал" та "Радон" за 3,5 роки, на що необхідно 260 млн грн. Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов під час робочого об'їзду потенційно небезпечних об'єктів, що сьогодні базуються у Києві, передає прес-служба КМДА.

"Я переконаний, що ми протягом 3-3,5 років зможемо звітувати перед киянами, що ми робимо Київ екологічно безпечним, всі речовини, які сьогодні тут є і є загрозою, ми зможемо вивезти або захоронити. Чому саме такі терміни? Тому що деякі об'єкти потребують технології і раніше це зробити буде не можливо. Я думаю, що з прийняттям нового бюджету, з 1 січня ми розпочнемо широкомасштабне фінансування цих проектів. Тут (завод "Радикал") необхідно 160 млн грн, це з проведенням робіт по очистці землі і територій. Що стосується заводу "Радон", то там біля 100 млн грн", - зазначив Попов.
Також він додав, що вирішувати це непросте питання необхідно спільними зусиллями органів влади усіх рівнів. За словами голови КМДА, роботи з вивезення небезпечних речовин із спеціалізованих підприємств буде розпочато у січні 2012 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top