ru ua

ГПУ направила до суду обвинувальний акт за підозрою помічника нардепа в шахрайстві

ГПУ направила до суду обвинувальний акт за підозрою помічника нардепа в шахрайстві Фото: затримання помічника народного депутата України (pixabay.com)

Помічнику народного депутата загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років

Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування і направила до суду обвинувальний акт за підозрою помічника народного депутата України від Радикальної партії Олега Ляшка у скоєнні шахрайського заволодіння коштами потерпілого в сумі 200 тис. гривень. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Повідомляється, що народний депутат України від "Радикальної партії Олега Ляшка" підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кексу України.

"Зазначена особа злочинним шляхом намагалося заволодіти коштами потерпілого в сумі 200 тис. гривень нібито за "кришування" інтернет-заклади", - заявили в ГПУ.

Наголошується, що зловмисника було затримано при одержанні частини коштів.

За вчинений злочин помічнику народного депутата України загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Печерський районний суд Києва відпустив на поруки Олексія Бевзюка, помічника народного депутата "Радикальної партії" Олексія Кириченка, який був затриманий за те, що вимагав від підприємця 200 тис. гривень.

У відношенні підозрюваного судом обрано запобіжний захід у вигляді особистої поруки з боку народних депутатів України зазначеної партії.