Півзахисник "Динамо" відвідав матч Кубка Німеччини "Баварія" - "Боруссія"

Півзахисник "Динамо" відвідав матч Кубка Німеччини "Баварія" - "Боруссія" Фото: Віктор Циганков (fcdynamo.kiev.ua)

За дортмундський клуб виступає екс-гравець "біло-синіх" Ярмоленко

Півзахисник київського "Динамо" Віктор Циганков відвідав в Мюнхені матч 1/8 фіналу Кубка Німеччини між "Баварією" і дортмундською «Боруссією», за яку виступає екс-гравець "біло-синіх" Андрій Ярмоленко.

Зазначимо, чемпіонат України пішов на зимову перерву і футболісти відправилися на відпочинок. "Динамо" вийде з відпустки 14 січня і відправиться до іспанської Марбельї на перший збір, де пробуде до 27 числа. У планах київської команди шість спарингів.

Нагадаємо, мюнхенська "Баварія" на своєму полі впевнено обіграла дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:1 в матчі 1/8 фіналу кубка Німеччини.

Єдиний гол дортмундців на рахунку Андрія Ярмоленка. На 77 хвилині Кагава обіграв опонента один в один і закинув м'яч на дальню штангу, звідки ворота розстріляв Андрій.

Дортмундці провели потужну кінцівку, мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, але "баварці" вистояли і вийшли в чвертьфінал Кубка Німеччини.