"Баварія" перемогла "Боруссію" Д і вийшла в чвертьфінал Кубка Німеччини

"Баварія" перемогла "Боруссію" Д і вийшла в чвертьфінал Кубка Німеччини Фото: "Баварія" - "Боруссія" Д (twitter.com/David_Alaba)

Гол Ярмоленка не допоміг команді пройти мюнхенців

Мюнхенська "Баварія" на своєму полі впевнено обіграла дортмундську "Боруссію" з рахунком 2:1 в матчі 1/8 фіналу кубка Німеччини.

"Баварія" чудово розпочала, створивши кілька явних гольових моментів, один з яких змогла реалізувати на 13 хвилині матчу. Після навісу Хамеса зі стандарту Зюле пробив в поперечину, а після відскоку м'яч дістався Боатенга, який вдарив головою в протихід Бюркі.

Після досить швидкого голу мюнхенці віддали ініціативу і дивом не пропустили. Кінцівка тайму залишилася за "Баварією", яка зуміла забити другий гол.

Єдиний гол дортмундців на рахунку Андрія Ярмоленка. На 77 хвилині Кагава обіграв опонента один в один і закинув м'яч на дальню штангу, звідки ворота розстріляв Андрій.

Таким чином "Баварія" вийшла у 1/4 фіналу Кубка Німеччини, "Боруссія" Д залишає турнір.

Нагадаємо, український вінгер Андрій Ярмоленко допоміг дортмундській "Боруссії" вирвати нічию у виїзному матчі 14 туру чемпіонату Німеччини проти "Байєра".