Полторак доручив з'ясувати законність призначення військкома у Чернігові

НовиниНадзвичайні події    23.07.2016 - 18:54
Фото: Степан Полторак відреагував на публікації ЗМІ щодо Чернігівського ОВК
Фото: Степан Полторак відреагував на публікації ЗМІ щодо Чернігівського ОВК

У відомстві обіцяють перевірити службову діяльність офіцера

Міністр оборони Степан Полторак доручив перевірити інформацію щодо законності призначення на посаду чинного військового комісара Чернігівського обласного військкомату. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Зазначено, що деякими ЗМІ було поширено інформацію щодо порушень, допущених під час призначення одного з військовослужбовців Збройних Сил України на посаду військового комісара Чернігівського ОВК.

"За дорученням міністра оборони, з метою з’ясування достовірності інформації щодо порушень під час розгляду кандидатури офіцера для призначення на посаду, розпочато перевірку", - йдеться в повідомленні.


Крім того, у відомстві обіцяють перевірити службову діяльність офіцера.

"У разі виявлення порушень, особи, винні у їхньому скоєнні, будуть притягнуті до відповідальності", - запевнили у міністерстві.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Полторак звільнив із Збройних Сил та розжалував до рядового затриманого за збут боєприпасів у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі заступника командира 53 бригади.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Міноборони уклало договори на постачання для армії на 3,8 млрд гривень Міноборони дозволило жінкам служити в бойових підрозділах ЗСУ
On Top