Полторак виявив порушення норм харчування військових в Одеській області

НовиниПолітика    24.07.2016 - 22:55
Фото: Степан Полторак перевіряє харчоблок військової частини
Фото: Степан Полторак перевіряє харчоблок військової частини

Були виявлені запаси неякісних, зіпсованих продуктів харчування

Міністр оборони України Степан Полторак виявив порушення норм харчування військовослужбовців під час перевірки в одній із військових частин 28 окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"Під час перевірки продовольчих складів частини, холодильного устаткування, місць зберігання продуктів харчування військовослужбовців, овочесховища були виявлені запаси неякісних, зіпсованих продуктів харчування. Всі продукти харчування зберігалися в антисанітарних умовах, температурний режим збереження продуктів не витримувався", - йдеться в повідомленні.

За словами Полторака, з боку Міністерства оборони буде вжито заходів щодо негайного припинення виявлених недоліків, та за невиконання умов договорів контракти з постачальниками неякісної продукції буде розірвано в судовому порядку.


Окрім цього, міністр доручив керівникові Військової служби правопорядку Одеського гарнізону провести перевірку всіх видів діяльності військової частини та терміново доповісти про результати.

"Відповідальні за контроль харчування посадові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності: одного з офіцерів, відповідального за тилове забезпечення у військовій частині, звільнено з посади", - доповіли у відомстві.

Повідомляється, що протягом минулого тижня Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення провів п’ять перевірок військових частин ЗСУ. Зазначено, що перевірки триватимуть до тих пір, поки постачальники не будуть виконувати правила поставок та умови зберігання продуктів харчування військових.

Нагадаємо, днями міністр оборони Степан Полторак доручив перевірити інформацію щодо законності призначення на посаду чинного військового комісара Чернігівського обласного військкомату.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся