Полтавські митники в січні 2011 р. перерахували до держбюджету 101 млн грн
Полтавські митники в січні 2011 р. перерахували до держбюджету 101 млн грн. Про це журналістам повідомляє прес-група Полтавської митниці.
За їх даними, план очікуваних показників надходжень до державного бюджету в січні поточного року, встановлено Держмитслужбою України, Полтавська митниця виконала на 101,2%. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року перерахування митних податків збільшилися на 39,8 млн грн або на 65,2%.
За перший місяць 2011 р. митницею оформлено 2 тис. 338 шт. вантажних митних декларацій, що на 18,1% більше в порівнянні з минулим роком. Кількість учасників зовнішньо-економічної діяльності, які здійснювали зовнішньоторговельні операції протягом звітного періоду, становить 190 підприємств. Обсяги експортно-імпортних операцій, здійснених цими підприємствами по зоні діяльності митниці з початку року склали 271911,01 тис. дол., що у 2,39 рази більше, ніж за січень 2010 р.
З початку року обсяг експорту збільшився в 2,57 рази, а імпорту - у 1,77 рази.