Польські винищувачі перехопили російський розвідувальний літак над Балтійським морем

НовиниНадзвичайні події    17.05.2017 - 17:30
Фото: літак Іл-20М
Фото: літак Іл-20М

Російський літак Іл-20 був змушений повернутися на базу

У понеділок, 15 травня, польські винищувачі F-16 "Яструб", які перебували на військовій базі Шауляй у Литві, перехопили російський розвідувальний літак Іл-20М. Про це інформує Центр об’єднаного командування віськово-повітряних сил (AIRCOM) в Рамштайні в Німеччині, передає "Польське радіо".

"За словоами майора Марека Квятека з Операційного командування збройних сил, літак, який перехопили польські пілоти, мав вимкнений транспондер, тобто інструмент, який довзоляє ідентифікувати машину, а також його не було вказано в планах польотів. Іл-20 летів до Калінінграду, але після того, як його перехопили польські F-16, машина повернулася до бази", - відзначають в повідомленні.

AIRCOM повідомляє, що це була перша бойова місія в рамках теперішньої зміни місії НАТО Baltic Air Policing, яка розпочалася у травні й полягає у патрулюванні повітряного простору над Литвою, Латвією та Естонією. В рамках цієї місії зараз у базі Шауляй в Литві дислокований Польський військовий контингент Orlik 7.

Нагадаємо, Російський Су-27 вдруге за тиждень наблизився до літака ВМС США. Російський винищувач пролетів за 12 метрів від розвідувального літака Poseidon.
 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top