У Польщі запустили портал "Робота для України"

НовиниСуспільство    15.11.2016 - 12:38
Фото: запущений портал, який дозволить польському роботодавцеві знаходити українських працівників
Фото: запущений портал, який дозволить польському роботодавцеві знаходити українських працівників

Портал дозволить польському роботодавцеві знайти українських працівників

Для полегшення контакту між польськими роботодавцями та українцями, охочими приїхати до Польщі на роботу, створений портал "Praca dla Ukrainy" ("Робота для України"). Про це повідомляє "Польське радіо".

"Це, з одного боку, дуже корисний інструмент для роботодавця в пошуку працівника, а з іншого - можливість потенційному працівнику представити свої вміння роботодавцю", - зазначає директор порталу Даніель Дзєвіт.

Він зазначив, що портал дозволить польському роботодавцеві знайти українських працівників.

"Портал „Робота для України” - це новий інструмент в Інтернеті, що дозволяє польському роботодавцеві знайти українських працівників. Ми знаємо, що вони є, тільки не знаємо де. Знають про це агентства з працевлаштування, в їхній базі даних є різні працівники, різних професій, з різним досвідом. Але їм за послугу потрібно заплатити багато грошей, приблизно 2-3 тисячі злотих (454-682 євро) за працівника. Тому ми створили інструмент, такий професійний Фейсбук, для громадян України, щоб вони могли проявити себе, показати, що вміють робити", - наголосив директор порталу.

Дзєвіт також поінформував, що на порталі вже створено близько 1000 профілів.

"Це люди з судовою освітою. Частина з них живе в Україні, частина - в Польщі. Є також велика база даних студентів, молодих людей, які пов'язують своє майбутнє з Польщею, які хочуть тут працювати, розвиватися і залишитися", - зазначив він.

Нагадаємо, у Польщі приблизно працює мільйон громадян України.

On Top