ru ua

У Польщі з поїзда евакуювали 500 осіб через повідомлення про бомбу

У Польщі з поїзда евакуювали 500 осіб через повідомлення про бомбу Фото: у Польщі з поїзда евакуювали 500 осіб через повідомлення про бомбу

При огляді поїзда вибухонебезпечних речовин не виявили

З поїзда "Краків-Колобжег" у Польщі евакуювали 500 осіб через повідомлення одного з пасажирів про те, що в поїзді закладена бомба. Про це повідомив речник поліції міста Новий Двур Мазовецький Шимон Козневский, передає tvn24.pl.

"Ми отримали інформацію від начальника поїзда, у ньому знаходиться агресивний чоловік, повідомляє про наявність у нього бомби і що він має намір привести її в дію", - повідомив Козневский.

За його словами, поїзд затримали в цьому місті в годину ночі і евакуювали всіх пасажирів, які були розміщені в розташованому недалеко центрі відпочинку.

"Піротехніки оглянули поїзд, вибухонебезпечних речовин виявлено не було. Пасажири повернулися в поїзд близько 6 години ранку", - сказав він.

altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: поїзд евакуювали через повідомлення про мінування

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за останні роки київський метрополітен отримав більше 150 анонімних дзвінків про замінування. Прес-служба київського метрополітену повідомляє, що в підземці регулярно проводяться огляди станцій.