Польща може приєднатися до відновлення інфраструктури Донбасу

Польща може приєднатися до відновлення інфраструктури Донбасу
Фото (president.gov.ua/)

Володимир Зеленський запросив Польщу приєднатися до відновлення інфраструктури на Сході України

Президент України Володимир Зеленський запросив Польщу приєднатися до відновлення інфраструктури Донбасу. Про це повідомляє пресс-служба глави української держави.

Зеленський під час офіційного візиту до Польщі провів зустріч з головою Ради міністрів Республіки Польща Матеушем Моравецким.

У ході бесіди сторони відзначили постійне зростання взаємного товарообігу і важливість проведення найближчим часом засідання Міжурядової українсько-польської комісії з питань економічного співробітництва.

Зеленський і Моравецький обговорили майбутній розвиток двосторонніх торговельно-економічних відносин, співробітництво у промисловій, енергетичній галузях, а також можливість посилення прикордонного співробітництва. Зеленський запросив Польщу до участі в інвестиційних проектах з відновлення інфраструктури Донбасу.

На зустрічі також йшлося про можливості використання польського СПГ-терміналу в р. Свіноуйсьце для диверсифікації поставок газу в Україну, що є важливим кроком для забезпечення енергетичної безпеки нашої країни. Ще однією темою переговорів було підвищення ефективності роботи пунктів пропуску на кордоні двох країн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся