Повністю реконструйована Поштова площа буде відкрита у травні 2017, - Кличко

НовиниСуспільство    27.11.2016 - 15:37
Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко

Повністю реконструйована Поштова площа буде відкрита у травні 2017 року. Про це в інтерв’ю "Радіо Свобода" заявив мер Києва Віталій Кличко.

Столичний голова зауважив, що наразі продовжуються роботи інвестора з будівництва торговельної зони та тривають консультації фахівців щодо музеєфікації унікальних знахідок.

"Ті артефакти, які виявили археологи на Поштовій площі, повинні бути музеєфіковані", – наголосив він. За словами Віталія Кличка, наразі розглядають варіанти щодо облаштування музейної частини комплексу.

"Ми звернулися до закордонних фахівців надати пропозиції, яким чином ми можемо зберегти ці унікальні знахідки", – сказав мер Києва.

Також, зауважив мер, тривають консультації із облаштування Річкового вокзалу. Віталій Кличко нагадав, що декілька років тому Річковий вокзал перейшов у приватну власність. Водночас, додав столичний голова, будівля вокзалу є пам’яткою архітектури.

"Я спілкувався з власниками і вони запевнили, що приведуть до ладу Річковий вокзал. Бо повністю готову Поштову площу ми відкриємо у травні наступного року і приміщення повинне також привабливо виглядати", – сказав він.

Віталій Кличко наголосив, що Річковий вокзал обов’язково має використовуватися і за профільним призначенням.

"Ми в травні наступного року вже врешті-решт запустимо і річковий трамвай, який курсуватиме від Річкового вокзалу до Міжнародного виставкового центру", – сказав він. Віталій Кличко підкреслив, що київська влада розвиває столичну інфраструктуру, щоб зручно було діставатися, в тому числі річкою, з правого берега міста до місця проведення "Євробачення-2017".

On Top