Майже півмільйона жителів окупованого Донбасу страждають від нестачі води, - ООН

НовиниНадзвичайні події    13.10.2016 - 16:02
Фото: півмільйона жителів окупованого Луганська страждають від нестачі води
Фото: півмільйона жителів окупованого Луганська страждають від нестачі води

Близько 440 тис. осіб проживають на територіях з низькою якістю обслуговування в системі водопостачання

Ситуація з водопостачанням на тимчасово окупованій території Луганської області залишається складною. Про це йдеться у звіті Організації Об'єднаних Націй.

Так, повідомляється, що близько 440 тис. осіб проживають на територіях з низькою якістю обслуговування у системі водопостачання "Карбоніт" чи в Луганську.

Як тимчасове рішення проблеми, Міжнародний Комітет Червоного Хреста запропонував допомогу і оплатив поточні витрати за два місяці поставок електроенергії, що дозволило відновити електропостачання.

"Це допомогло запобігти серйозну гуманітарну кризу і виграти час для досягнення угоди між сторонами. Якщо рішення не буде знайдено, водопостачання може бути знову призупинено, що спричинить за собою катастрофічні наслідки. З настанням зими проблема буде полягати не тільки в недоступності води, але і у відсутності опалення, так як є централізованою системою теплопостачання, пов'язаної з системою водопостачання", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста сплатить рахунки за електрику жителів Луганської області,, щоб запобігти відключення водопостачання для 600 тис. чоловік.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top