Політтехнолог прогнозує Ричкової серйозну підтримку виборців

НовиниПолітика    12.07.2016 - 16:20
Фото: Тарас Березовець
Фото: Тарас Березовець

Відомий політтехнолог і експерт Тарас Березовець прогнозує Тетяні Ричковій серйозну підтримку виборців на довиборах в парламент. Про це експерт сказав у коментарі журналістам.

Зокрема, він вважає, що електорат 27-го виборчого округу Дніпра буде сприймати кандидатуру помічника міністра оборони Тетяни Ричкової як нове обличчя в українській політиці, що дозволить їй отримати "серйозну підтримку громадян".


"Тетяна Ричкова – це нове обличчя, новий кандидат, який заходить у виборчий процес. Електоратом вона буде сприйматися як fresh, тобто як свіжий, новий кандидат. З іншого боку – вона має за спиною серйозні досягнення на посаді радника міністра оборони і чимало пропрацювала у зоні АТО. А ця тема, як відомо, має для Дніпра особливе значення", - сказав він.

На думку експерта, зняття з виборів кандидатури від партії "УКРОП" Оксани Томчук дозволить суттєво посилити рейтинг Ричкової.

"Зняття кандидатури Оксани Томчук з одного боку підвищує шанси Тетяни Ричкової і демонструє об'єднання патріотичних сил, а з іншого – це важливий сигнал для патріотично налаштованого виборця йти голосувати за Тетяну Ричкову як за єдиного кандидата від патріотичних сил", - підкреслив Березовець.

Він вважає, що, по суті, йдеться про протистояння між силами, які виступають за продовження реформ, і Опоблоком, який "прагне реваншу". При цьому результат виборів в Дніпрі буде мати вирішальне значення для всієї України, тому що результат голосування покаже загальну картину настроїв суспільства, прогнозує експерт.

"Серед виборців 27-го округу підтримка патріотичних сил вища, - відзначає Тарас Березовець. – Тут багато інтелігенції та людей, які роблять вибір усвідомлено і нетерпимо ставляться до спроб підкупу".

On Top