Поліція Вашингтону ліквідувала останній значний табір руху "Окупуй"

Неділя 05 лютого 2012 13:43

Поліція у США ліквідувала в суботу останній значний табір руху протесту під гаслами "Окупуй Вол-стріт" і подібними в столиці країни Вашингтоні. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Близько 50 працівників поліції вивезли спальники і намети демонстрантів, які стояли табором за кілька кварталів від Білого дому, на підставі норми, яка, дозволяючи там акції протесту, водночас забороняє жити табором.

Демонстранти кажуть, що, забравши їхні спальні місця, поліція по суті припинила їхній протест.

Табір у Вашингтоні після ліквідації низки таких таборів в інших місцях США залишався останнім із помітних осередків протесту, які виникли по країні минулої осені на протест проти економічної нерівності і впливу великого бізнесу на політику.

У Каліфорнії 28 січня поліція заарештувала близько 300 людей після того, як учасники антикапіталістичної акції "Захопи Окленд" увірвалися в мерію м.Окленда, влаштували там погром і спалили американський прапор.

Нагадаємо, глобальний рух "Окупуй" зародився на початку вересня 2011 р. в м. Нью-Йорк на хвилі акції "Окупуй Вол-стріт". Вимоги демонстрантів зводяться до більшої соціальної відповідальності великих корпорацій і банків, які багатіють, в той час як життя "99% інших громадян стає все важчим". Крім США рух отримав істотну підтримку в Канаді, Великобританії, Німеччини та Італії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся