Поліція підбила підсумки хресної ходи у Києві: порушено одну справу

НовиниНадзвичайні події    28.07.2016 - 19:39
Фото: хресна хода у Києві
Фото: хресна хода у Києві

Крім того, 9 осіб було тимчасово затримано

Хресна хода у Києві завершилася без порушень публічної безпеки і порядку, втім поліція порушила одне кримінальне провадження за статтею про хуліганство. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Національної поліції України.

"27 і 28 липня у церковних заходах взяли участь по 15 тисяч громадян щодня. Відкрито одне кримінальне провадження, дев’ятьох осіб запросили до поліцейських дільниць. Такими є результати роботи правоохоронців упродовж двох останніх днів", - йдеться у повідомленні.


Крім того, заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий зазначив, що сьогодні, 28 липня, ситуація є абсолютно контрольованою. 

"Вдалося нейтралізувати потенційну загрозу від вибуху. Кінологи зі службовими собаками виявили закладку з бойовими гранатами на Житомирській трасі в районі с. Капітанівка Києво-Святошинського району. Закладку локалізували та знешкодили поліцейські-вибухотехніки. За фактом виявлення боєприпасів відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що правоохоронці запобігли кільком спробам дрібних провокацій під час хресної ходи у Києві, своєчасно локалізувавши їх.

"Упродовж вчорашнього дня до відділень поліції були запрошені 9 громадян. Двоє з них мали намір кидати курячі яйця по учасниках ходи, четверо - мали при собі плакати, які могли своїм змістом спровокувати конфлікт. Ще трьох громадян запросили до поліції за підозрою у спробі пронести заборонені предмети на територію Києво-Печерської Лаври. В одного з них поліцейські виявили газовий балончик. Після з’ясування особи та профілактичних бесід усіх їх відпустили", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правопорядок у дні хресної ходи у Києві забезпечували понад 4 тисячі столичних правоохоронців та бійців Нацгвардії.

On Top