Поліція ФРН протягом багатьох років незаконно записувала телефонні розмови, - DW

НовиниСуспільство    04.08.2016 - 04:10
Фото: зараз ведеться розслідування щодо одного з колишніх керівників МВС за підозрою у порушенні конфіденційності
Фото: зараз ведеться розслідування щодо одного з колишніх керівників МВС за підозрою у порушенні конфіденційності

Після скарги прокурорського працівника в тюрингскую поліцію, на початку липня поточного року подібна практика припинилася

У федеральній землі Тюрінгія (Німеччина) поліція багато років таємно записувала телефонні розмови. Про це повідомляє DW.

Таким чином, з 1999 по 2016 рік десятки тисяч телефонних бесід підлягали автоматичного запису без відома і згоди їх учасників.

Як пише видання, запис розмов велося на внутрішніх службових телефонних апаратах різних поліцейських відомств, включаючи вхідні дзвінки, в тому числі і від працівників прокуратури. Також є підозри, що записувалися і телефонні розмови поліцейських з адвокатами, соціальними працівниками, співробітниками Мін'юсту і журналістами, які телефонували в поліцію тюрингскую.

Розслідування по цій справі прокуратура Ерфурта почала ще навесні, після того як один з прокурорських працівників з'ясував, що його службові дзвінки в одне з відділень поліції неодноразово записувалися.


Згідно з повідомленням, після скарги прокурорського працівника в тюрингскую поліцію, на початку липня поточного року подібна практика припинилася.

Зараз ведеться розслідування конкретно стосовно одного з колишніх керівників МВС за підозрою у порушенні конфіденційності.

Тим часом політики та профспілки вимагають роз'яснень міністерства внутрішніх справ Тюрінгії, яке відкинуло звинувачення на свою адресу.

Згідно з законом, телефони поліції можуть прослуховуватися тільки при наявності ордера суду, або у виняткових випадках. Наприклад, у таких, як визначення місцезнаходження зниклих. При цьому суд повинен бути сповіщений заднім числом. Але ні в одному з річних звітів поліції про цю міру не повідомлялося.

Нагадаємо, Німеччина відхилила ультиматум Туреччини щодо скасування віз.

Новий посол ФРН відвідав Україну з робочим візитом Німеччина відхилила ультиматум Туреччини щодо скасування віз
Читайте в розділі

Мінсоцполітики не згідне підвищити пенсійний вік для зниження дефіциту ПФ

Станція соборності: як Фастів об'єднав дві держави в одну Україну

Погода на сьогодні: в Україні без опадів, температура до -6

On Top